Binoplus – Kurumsal Dönüşüm için Akıllı Proses Teknolojileri

Binoplus, Ocak 2016’da inovasyon ve Ar-Ge odaklı yenilikçi teknolojiler geliştirmek üzere kurulmuş ve Sakarya Teknokentte faaliyet göstermektedir. Amacı; kurumsal verimlilik yönetimi modelinin yaygınlaşmasının sağlanması için çözüm ve teknolojiler geliştirmek ve sunmaktır.

Bu kapsamda IPS360, Avrupa merkezli çok uluslu bir şirket için, üretim ve hizmet süreçlerinin ihtiyaçları doğrultusunda kurumsal toplam verimlilik yönetim yazılımı olarak geliştirilmiş ve uygulanmıştır. IPS360 kurumların toplam verimlilik için gerçek zamanlı karar oluşturulabilir bilgi, yetkin insan kaynağı, yalın, standartlaşmış iş süreçleri üçlü sac ayağı üzerinde rekabet güçlerinin artmasını hedefler ve sağlar.

IPS Vision Inspect ise kalite kontrol süreçlerinin yüksek hassasiyet, hız ve güvenilirlikte iki ve üç boyutlu görüntü işleme teknolojileri ile yürütülmesini sağlamak amacıyla KOSGEP desteği ile geliştirilmiştir. IPS Vision Inspect  3D çizgi lazer profil sensörü  ve 2D/3D görüntü işleme yazılımından oluşur. Binoplus IPS Vision Inspect çizgi lazer sensörü ve yazılım kütüphanelerini, yüzey, renk, desen analizi, cisim tanıma, boyutlandırma, karşılaştırma vb. fonksiyonları ile müşteri problemlerinin yerli teknolojilerle çözümlendiği, güvenilir uygulamalar olarak pazar ihtiyaçları ile buluşturmuştur.

Binoplus; iş ve proses yönetim süreçlerinde 25 yılı aşan uluslararası birikimi ile genç yaratıcı ekip üyelerinin sinerjilerini birleştirmiş, dijital dönüşüm için Ar-Ge ve inovasyon çalışmaları ile ortaya çıkan yerli ürünleri vasıtasıyla,  verimlilik ve sürekli gelişim sağlayarak müşterilerinin rekabet gücünün arttırılmasını hedef edinmiştir.

VİZYON ve MİSYONUMUZ

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini öncelik gören, çevresel  ve toplumsal değerlere saygılı ekip üyeleriyle, pazar ve müşteri ihtiyaçlarını tamamlayan yenilikçi çözüm ve teknolojiler sunmak.

Vizyonumuz

Kurumsal Verimlilik İçin Akıllı Proses Çözümleri

 

Bağlantı kurun.

Lütfen detaylı bilgi için iletişime geçin…

Our Customers